Sportovní klub Sněhaři Domažlice

Rychlý kontakt

Klášterského 193, 344 01  Domažlice
E-mail: info@snehari.cz

18.9.2021 - Memoriál M. Mauera, výsledky zde, fotky zde

 

Partneři

WEB KAMERA NA ČERCHOVĚ

klikni zde

ČÍSLO ÚČTU

pro placení členských příspěvků:

5476210217/0100

Jako specifický symbol uveďte 1111 (v případě platby členských příspěvků)  do popisu platby napište jméno a příjmení.

Členské příspěvky - základní výše ročního příspěvku je 350 Kč, členové do 15-ti let 100 Kč, do 18-ti let 200 Kč, nad 65 let 100 Kč.

Příspěvky je možné platit pouze převodem na účet do konce dubna daného roku.

Do stanov spolku můžete nahlédnout zde.

 

 

Odkazy jinam (Links)

Město Domažlice [»]

Ski Club Furth im Wald [»]

Stránky o Čerchově [»]

(vytvořené členem našeho oddílu)

 


Běžecké tratě

Trasy v okolí Domažlic Aktualizováno Nelze upravovat Běžecké tratě Capartice Aktualizováno: 1 Výška sněhu Trať Stav 0,5 - 3 km neupraveno 5 km neupraveno 7 km neupraveno 10 km neupraveno Běžecké tratě Čerchov Aktualizováno: Výška sněhu Trať Stav Capartice - Rozcestí pod Čerchovem (od "betonárky") ...

Re: Re: Stopy
Martin | 25.1.2021 (22:47)
Děkujeme za vaše pozitivní zpětné reakce a příspěvky na úpravu stop.
Vzhledem k požadavkům velké skupiny lyžařů jsme se rozhodli v letošní sezoně jim vyjít vstříc a upravovat trasu kolem Čerchova i na bruslení. Šířka záběru rolby je 3,7 m a tudíž můžeme upravovat pouze 1x stopu a 1x pás na bruslení tak, aby bruslící lyžaři neničili stopu pro klasiku.
Znamená to, že kolem Čerchova vede pouze jedna stopa (stejně byla před 15 ti lety upravovaná skůtrem). Pokud bychom chtěli upravovat pás na bruslení uprostřed, museli bychom jezdit okruh 2x což je neekonomické nebo mít rolbu širokou 6 m, která by se ale na všechny úseky ani nevešla.
Prosím buďte k sobě ohleduplní a dávejte si pozor při míjení se v proti směru . Zkušenější lyžař by měl vždy dávat přednost méně zkušenému a ten co jede do kopce tomu co jede z kopce. Já osobně vždy dávám přednost tomu kdo jede proti i když jedu z kopce a pokud potřebuji předjet, tak předjížděného upozorním předem z jaké strany jej hodlám předjet. Nikdy se mi nestalo, že bych měl problém.
Nedělám si z okruhu vlastní závody - jedu se jen projet !!!
Chceme, aby co nejvíce z vás bylo spokojených a snažíme se upravovat stopy jak nejlépe to aktuální situace dovoluje. Myslím, že jsme pokročili i dále než je obvyklé např na Šumavě, kde bruslaři na některé úseky nesmí, a když zákaz poruší tak většinou ničí stopy všem.
Užívejme si lyžování v pohodě:-)
Skol

Přidání příspěvku

Kontakt
*Jméno:
E-mail:
Zpráva
*Předmět:
*Zpráva:
Nechte prázdné:
Vyplňte prosím číslo větší než 24:
Zrušit

Údaje označené "*" je potřeba vyplnit.