Sportovní klub Sněhaři Domažlice

Rychlý kontakt

Klášterského 193, 344 01  Domažlice
E-mail: info@snehari.cz

Napsali o nás

Redaktor Tomáš Kocanda z www.bezky.net navštívil stopy na Čerchově: Odkaz [»]

WEB KAMERA NA ČERCHOVĚ

klikni zde

ČÍSLO ÚČTU

pro placení členských příspěvků:

5476210217/0100

Jako specifický symbol uveďte 1111 (v případě platby členských příspěvků)  do popisu platby napište jméno a příjmení.

Členské příspěvky - základní výše ročního příspěvku je 350 Kč, členové do 15-ti let 100 Kč, do 18-ti let 200 Kč, nad 65 let 100 Kč.

Příspěvky je možné platit pouze převodem na účet do konce dubna daného roku.

Do stanov spolku můžete nahlédnout zde.

 

 

Odkazy jinam (Links)

Město Domažlice [»]

Ski Club Furth im Wald [»]

Stránky o Čerchově [»]

(vytvořené členem našeho oddílu)

 


Běžecké tratě

Novinka -stav stop online můžete sledovat také zde: https://bilestopy.cz/ceskyles Trasy v okolí Domažlic Aktualizováno Nelze upravovat Běžecké tratě Capartice Aktualizováno: Výška sněhu 0 cm Trať Stav 0,5 - 3 km 5 km 7 km na Sádek 10 km Aktualizováno: Výška sněhu Trať Stav Capartice - Rozcestí po ...

Re: Re: Re: Stopa
Martina | 27.1.2021 (19:13)
Dobrý den Markýzi,

to by Andrea klidně mohla. Ale když už to nejsou obyčejné stopy v komorní variantě hor upravované nadšenci ze Sněhařů, ale trasy v (mezinárodním) centru severských sportů Aktivně v přírodě Althütte-Gibacht-Čerchov certifikované Německým lyžařským svazem (DSV) - aspoň tak je to na stránkách "Svazku", navíc bezvadně upravené (https://www.aktivregion-bayerischerwald.de/dsv-nordic-aktiv-zentrum/langlaufen/?lang=cs), tak by to asi bylo trapné.

Problém vidím v tom, že když se Capartic chopilo město, tak by to nemělo být na "volnočasových" rolbařích, ale rolbařích, kteří to mají v rámci pracovní doby a mohou být k dispozici hned ráno a nejen o víkendu. Lidi by asi tolik nevyváděli, kdyby tady byl sníh od prosince do března, ale když jsou tu dva, tři týdny v sezóně, kdy je sníh (navíc jeden den připadne, jeden den odtaje ...), tak je asi mrzí, že zrovna pěkný den před plánovanou oblevou nemohou využít.

-----------------------------------------------------------------------------------
Každopádně Sněhařům a jejich rolbařům patři velký dík za to, že jsou ochotni to po odpoledních i víkendech upravovat (a to i poté, co si přečtou příspěvky na webu). Dneska nám udělalo velkou radost dvojstopé kolečko uprostřed louky (možná tam bylo i jindy, ale já si ho všimla až dnes) a taky vyhlídková smyčka na Sádku. Mějte se hezky.

Přidání příspěvku

Kontakt
*Jméno:
E-mail:
Zpráva
*Předmět:
*Zpráva:
Nechte prázdné:
Vyplňte prosím číslo větší než 24:
Zrušit

Údaje označené "*" je potřeba vyplnit.